Címlap

Kérjük, hogy minden esetben telefonon egyeztessenek a
kollégákkal.

Iskolavezetés elérhetősége: 221-00-01 (Titkárság),

Tanárok elérhetősége a központi telefonszámokon:
220-86-92, 220-86-93, 363-60-61.

 



Sor-szám


Név


osztály-

főnök


Tanított tantárgyak


2018. január 29-től

Fogadóóra ideje, helye


1


Aradi József


-


szakmai elmélet,
gyakorlat


előzetes telefonos
egyeztetéssel


2


Balla Éva


 


angol


kedd 5. óra 11.20-12.05

206. terem


3


Barczi János


-


testnevelés


szerda 8. óra
14.15-14.55

tornacsarnok


4


Bencsics Zoltán


10. H


testnevelés


hétfő 4. óra
10.25-11.10

tornacsarnok


5


Börcsök Áron


2/10.F-


könyvtáros


hétfőn 9-12-ig

könyvtár II. emelet
203.


6


Csapó Endre


-


szakmai elmélet


kedd 4. óra 10.25-11.10

308. terem


7


Csapó Nikolett


9. H


magyar, történelem


szerda 2. óra 8.25-9.10

321. terem


8


Édes Gyula Ernőné


-


fejlesztőpedagógus


csütörtök 8.30-14.00

előzetes telefonos
egyeztetéssel


9


Froemel Károly

gyakorlati oktatásvezető


-


szakoktató


hétfő 10-11-től

előzetes telefonos
egyeztetéssel

108. terem


10


Gerendás Zoltán


-


informatika


hétfő 5. óra 11.20-12.05

208. terem


11


Giliné Böröczky Éva


-


informatika


csütörtök 3. óra 9.3-10.15

212. terem


12


Gyenesné

Deák Ildikó – tagintézményvezető


-


magyar


hétfő 13-14 óráig

előzetes telefonos
egyeztetéssel

125. szoba


13


Haug Antal

tagintézményvezető-helyettes


13.P


német


csütörtök 13-14
óráig

előzetes telefonos
egyeztetéssel

123. szoba


14


Hegedűs László


-


szakmai elmélet


előzetes telefonos
egyeztetéssel


15


Incze Orsolya


-


könyvtáros


szülési szabadságon


16


Kapitány János


1/9.F


biológia,

kémia


kedd 4. óra
10.25-11.10

előzetes telefonos
egyeztetéssel

316. terem


17


Kappelmayer Hedvig


-


informatika


kedd 5. óra 11.20-12.05

319. szoba


18


Kneifel Zoltán


-


szakoktató


csütörtök 5. óra 11.20-12.05

120. terem


19


Kollár Dávid


-


szakmai elmélet


kedd 4. óra
10.25-11.10

302. terem


20


Lakatos Elemér


10. G


informatika,

elektronika


csütörtök 4. óra 10.25-11.10

313. terem


21


Látkóczki Andrea


12. G


magyar


kedd 5. óra
11.20-12.05

217. terem


22


Lovász Róbert István


-


szakoktató


kedd 15-17 óra
között

116. terem


23


Madarász Csaba


3/11. F


történelem, etika,


hétfő 5. óra 11.20-12.05


24


Mátyás Erika Izabella


-


matematika


kedd 4. óra 10.25-11.10


25


Mencsik Magdolna


11.
H


matematika,

fizika


kedd
6. óra 12,15-13.00

214.
terem


26


Mogyorósiné Al-Aifari Ágnes


11. G


angol


péntek 3. óra
9.30-10.15


27


Nagy Sándor


9.G


magyar


csütörtök 3. óra 9.30-10.15


28


Nagy Tibor Géza


-


szakoktató


kedd 9. óra
15.00-15.40

118. terem


29


Nagyváradi Norbert


 


szakoktató


hétfő 6. óra
12,15-13.00

110. terem


30


Németh Gábor I.


-


szakoktató


kedd 16-17 óra

18. terem


31


Németh Gábor II.


-


szakoktató


csütörtök 2. óra
8.25-9.10

109. terem


32


Palotai Gábor - tagintézményvezető-helyettes


-


szakoktató


szerda 5. óra
11.20-12.05

(előzetes telefonos
egyeztetéssel)

122. szoba


33


Dr. Perneczky Tamásné


12. A


angol


csütörtök 3. óra 9.30-10.15

310. terem


34


Piricz Ágnes


12. H


matematika


kedd 4. óra
10.25-11.10

214. terem


35


Rammer Zsolt


5/13. T


szakoktató


szerda 1. óra
7.30-8.15

112. terem


36


Szalai Judit


-


német


hétfő 4. óra
10.25-11.10

305. terem


37


Szécsi Dániel


-


testnevelő


hétfő 5. óra 11.20-2.05

tornacsarnok


38


Szépfalvi Zsolt Gábor


-


szakmai elmélet


előzetes telefonos
egyeztetéssel


39


Vass Kálmán


-


szakoktató


péntek 5. óra
11.20-12.05


40


Zarándi Zsolt Bence


12:P


angol


kedd 3. óra
9.30-10.15

CsatolmányMéret
201718 fogadó órák77.11 KB