Rendkívüli nyílt napok 2016. január 19-én és február 2-án 8 órától!! *** Tisztelt Szülők! Kérjük, hogy adójuk 1 %-át ajánlják fel a Wesselényi Miklós Alapítvány részére! ***

iskolaISKOLÁNK NYÍLT NAPOK
RENDEZVÉNYSOROZATÁNAK IDŐPONTJAI:

2016. február 2.  
8.00 - 12.00


Szeretettel várjuk az érdeklődő tanulókat, szüleiket, tanáraikat az iskolánkat bemutató nyílt napokra.
Névtelen1

Diákjaink robot versenyen jártak.

Nagyon tetszett nekik, és jövőre is indulni fognak az első helyért.

http://www.kisalfold.hu/soproni_hirek/robot_race_-_az_elme_es_a_gep_vers...

Képkivágás_0

Ismerd meg az elektronika világát”

02-golyaavato-2015A Wesselényi Képtárba bekerültek a 2015/2016. tanév gólyaavató rendezvényén készített fényképek.

A képek ide kattintva megtekinthetők.

Iskolánk a 2015/2016. tanévtől a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum tagintézménye lett.

Iskolánk új neve:

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Műszaki Sazkközépiskolája és Szakiskolája

A Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum iskolái:

A Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
a 2015/2016-os tanévre felvételt hirdet
2 éves, nappali tagozatos, tandíjmentes,
felnőttoktatási képzésére.

Várjuk azokat a tanulókat akik érettségi vizsgát kívánnak tenni.

Wesselényi Miklós Műszaki

Szakközépiskola és Szakiskola

a 2015/2016. tanévre felvételt hirdet az

1 éves, nappali tagozatos,

első szakma megszerzése esetén tandíjmentes

Jelentkezni lehet 2015. május 29-ig

Felvételre jelentkezhetnek az alábbi tagozatainkra a 8. évfolyamos tanulók:

01 tagozat:
4 éves szakközépiskola (angol-német)

04 - tagozat:
elektronikai műszerész - 3 éves szakiskolai képzés

Érdeklődni lehet az iskola Titkárságán:

  • személyesen 1149 Bp., Várna u. 23., illetve
  • 221-00-01, 363-26-22-es telefonszámokon

Iskolánk a 2015/2016-os tanévre felvételt hirdet 2 éves,
nappali és esti tagozatos, tandíjmentes,
felnőttoktatási képzésére.

A Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóján a 9. h osztály csapata 2. helyezést ért el kategóriájában. Résztvevők: Badics Ádám, Cseh Roland, Dallos Árpád, Juhász Viktor.


A végzősök, Boronkay Szabolcs László, Kollár Dávid, Márta Péter, Strábel Farkas József a 13.a osztályból szintén 2. helyezést értek el.


A 10. a osztályból Kun Dániel László, Pató Martin, Riesz Péter 3. helyezést értek el.


Gratulálunk!